אירוע בוטיק טוב מתחיל עם שירות מעולה

סוגרים אירוע בוטיק? שימו דגש על השירות!

בעוד שבאולמות האירועים הגדולים, קשה לשים לב אם השירות הוא טוב או לא, הרי שבמסעדות ואירוע בוטיק קטנטנים, המוזמנים והנוכחים שלכם ירגישו טוב מאוד אם המלצרים יחלקו פרצופים חמוצים או שמא יחייכו ויעניקו שירות מסביר פנים.

חשוב להבין כי בתכנון אירוע קטן, אנחנו מחוייבים לסטנדרטים שונים בתכלית מאשר אלו הנוגעים לאירועי יוקרה גדולים. כל אחד ואחת מאיתנו, שם לב ולו לפרטים הקטנים ביותר. גם אם נשקיע באוכל טוב ולא משנה עד כמה הוא יהיה איכותי, הרי שתמיד נזכור מי הגיש לנו אותו, באיזו מהירות זה בוצע והאם חשנו מזולזלים או ככאלו המקבלים שירות טוב ואיכותי.

איך בוחרים מקום לאירוע על פי השירות?

יש מספר דרכים שבאמצעותן אתם יכולים לבחור במקומות לאירועים קטנים דרך בחינת טיב השירות שלהם.

ראשית כל, הקפידו תמיד לבחור במסעדה אשר מוכנה לארח אתכם ולהציג לכם את השירות בזמן אמת. אין דרך טובה יותר להתרשם מטיב השירות מאשר במו העיניים. בלזרוביץ’, אנו שמחים לארח מגוון אירועי שמחה בוטיקיים בימי שישי. ניתן לתאם איתנו מועד הגעה ואנו נשמח להראות לכם איך אנחנו מתכננים את האירוע וכיצד אנחנו מגשימים ללקוחותינו את היום המאושר.

המלצות מחברים ומכרים

לטעום את האוכל? תמיד אפשר! אבל לדעת איך השירות של המלצרים יינתן בזמן אמת? גם ביקור בזמן אירוע, עדיין יותיר בחלק מכם חששות מסוימים. לכן, אנו ממליצים גם לפנות לאנשים קודמים אשר חגגו קודם לכן! אם תכתבו את השם שלנו או של כל מסעדה אחרת שבה אתם רוצים לחגוג את האירוע המתקרב, תוכלו למצוא שפע של ביקורות ולהתרשם מי מן המסעדות צברה חוות דעת חיוביות!

בחנו אותנו בזמן אמת!

כשזה נוגע למסעדות, קל הרבה יותר לבחון את טיב השירות ובזמן אמת. מרבית המסעדות דוגמת מסעדת הלזרוביץ’, מעניקות שירות גם בימים בהם אין אירועים.

אם מתחשק לכם לסעוד אוכל טעים ואתם מחפשים מסעדות טעימות וכשרות בראשון לציון, נשמח לעמוד למבחן! צוות המסעדה יעניק לכם שירות מעולה, מהיר ואדיב. בהתחייבות.

שנפגש?

אז אם יש לכם אירוע שמתקרב ואתם מתלבטים באשר למקום הנכון ביותר עבורכם, אנו נשמח להציע לכם את שירותנו.

הלזרוביץ’ ממוקם בראשון לציון ברחוב לזרוב 33, סמוך לקניון הזהב.

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts