האלמנטים שצריך לחפש בסגירת אירוע במסעדה

מספר דגשים לחיפוש מסעדה לאירועים

יש לכם אירוע מתקרב ואתם פשוט רוצים שהוא יהיה לא פחות ממושלם!

ובכן, אנחנו בהחלט לא יכולים להאשים אתכם. אירועים מרגשים לא מסתכמים רק בכך שאנו רוצים שהמוזמנים שלנו יגיעו לשמוח בשמחתנו, אלא הזדמנות שלנו לשמח את הנוכחים ולהשקיע באירוע נפלא שכולל את כל האלמנטים הנדרשים לתשבוחות ומחמאות מצד הנוכחים.

מסעדת הלזרוביץ’, הינה בר-מסעדה שמתאים לבילוי ערב עם החברים או בן ובת הזוג, ובימי שישי הופך המקום למיני אולם אירועים שיכול להתאים בדיוק למה שאתם מחפשים!

אבל רגע לפני שנספר על עצמנו, התכנסנו כאן כדי לתת לכם כמה עצות כלליות. אז מבלי עוד להכביר במילים, להלן מספר אלמנטים שיעזרו לכם במציאת המקום המושלם לאירוע מושלם.

#1 אל תחתמו בלי שאתם מגיעים להתנסות באוכל!

כל מסעדה לאירועים יכולה להתהדר בעלון מידע יפה, מעוצב ורהוט. עם זאת בפועל אין זה באמת מספר על החוויה קולינרית שתחוו בתוך המסעדה עצמה.

זכרו כי האורחים שלכם יחלקו את עיקר המחמאות איך לא – על האוכל! מרבית האירוע עובר סביב השולחן עם שפע של סלטים, מנות ראשונות, מנות אמצע, עיקריות וקינוחים.

בקשו להגיע לסשן טעימות או לחילופין להיות נוכחים באירוע שמתקיים. מרבית המסעדות יזמינו אתכם לאירוע קיים ויושיבו אתכם בצד כדי שתוכלו להתנסות בעצמכם עם האוכל המוצע לנוכחים.

#2 שירותיות היא ללא ספק מדד איכות

זה שהאוכל הוא ערב לחך זה מצוין ואפילו החלק העיקרי (בגלל זה פתחנו עם זה!), אבל איך האוכל מוגש? האם הייתם נהנים ממנה שניתנת לכם על-ידי אדם עם פנים זעופות? או שאולי הייתם הרבה יותר שמחים ונלהבים אם הכל היה מוגש בנועם וחן?

על כן, ההמלצה הבאה שלנו היא לנסות ולהתרשם לא רק מאופן ההגשה של הטעימות אליכם לשולחן, אלא גם מן השירותיות שאתם רואים שיתר השולחנות חווים.

האם אתם שמים לב לחיוכים מצד המלצרים? האם הם נראים מותשים או חסרי חשק? למרבה הצער, אפשר להיתקל גם במקומות בהם המלצרים נוהגים כך. ייתכן והבעיה היא שורשית אף יותר במסעדה ולא תלויה בכוח האדם, אבל זה כבר נושא למאמר אחר.

נסו גם לראות מה מהירות ההגשה. האם יש עיכובים? האם אתם רואים שולחנות שאוכלים ולעומתם שולחנות בהם הנוכחים מביטים לצדדים ומחפשים אחר המלצרים? זהו אלמנט קריטי לאירוע איכותי.

#3 העיצוב

גם לעיצוב ישנה אימרה מאוד משמעותית בכל מה שנוגע לאירוע שלכם.

אם יהיה מדובר במסעדה בעלת קירות לבנים סטנדרטיים שנראים כמו חלל דירה, אז הרי שהאירוע יורגש בצורה קצת פחות נעימה.

לעומת זאת, אם לאירוע יהיה קונספט עיצובי מסוים שייראה הרבה יותר מזמין ונעים, אז הרי שכולם יוכלו להסכים כי הייתה אווירה שגיבתה את כל האוכל הטוב, השירותיות והשמחה.

בלזרוביץ’ אנחנו מציעים עיצוב אורבני מחוספס, כזה שמשרה אווירה חמימה ונעימה. נשמח לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ ולספר לכם על כל האלמנטים שאנחנו מרכזים אצלנו ושמטרתם היא להעניק לכם המון אושר ושמחה.

שנפגש?

הלזרוביץ’ ממוקם בראשון לציון ברחוב לזרוב 33, סמוך לקניון הזהב.

שפע של חניה, שפע של אוכל ושירות עם חיוך אחד גדול 🙂

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts