יש מה לעשות באמצע שבוע!

מחפשים מה לעשות באמצ"ש?

מוצש ידוע כזמן של חגיגות, ואילו באמצע שבוע אנחנו פשוט קמים, עובדים, חוזרים, מתקלחים, אוכלים וחוזר חלילה.

מה הפלא שעד שמגיע סוף השבוע אנחנו כבר שחוקים לחלוטין? אז כאן בלזרוביץ’ החלטנו להודיע לכם קבל עם ועדה שאם אתם חשים שהימים הקשים של אמצ”ש מוציאים מכם את האנרגיות החיוביות – אתם יותר ממוזמנים לקפוץ אלינו ולהתמלא במאגרים חדשים שיתנו לכם לסחוב את הימים הנותרים עד לסופ”ש המיוחל!

זה משהו באווירה..

באמת שאם תבקשו מאיתנו לשים את האצבע על מה שגורם למקום להיות חיובי בכל יום ויום, אנחנו לא כל כך נדע להגיד לכם.

ייתכן שזה האוכל, ייתכן שזה העיצוב, ייתכן שזו המוזיקה, ייתכן שזה החומר האנושי (אנחנו מקבלים לכאן רק אנשים שמחים! עובדים ולקוחות כאחד!) – ויודעים מה? ייתכן שזה הכל ביחד.

אט אט, הצלחנו לצבור קהל של לקוחות שמגיעים כבר באווירה שמחה שאותה הם הכינו בבית :). אגב, אל תפחדו מזה שאמרנו שאנחנו לא מקבלים אנשים לא שמחים. מיד כשתגיעו ותרגישו את האווירה, אתם תתמלאו באותם ווייבים חיוביים.

ואם קצת נעמיק באוכל (כמובן!)

אנחנו יודעים מה אתם חושבים. בר-מסעדה, מה כבר אפשר לחדש?!

טוב אז ככה. קודם כל לאלו מכם שחיפשו ברים כשרים במרכז, אז אנחנו בדיוק הכתובת! יאפ, הלזרוביץ’ הוא מקום כשר לחלוטין כך שכל אחד ואחת מכם שחוגגים את אמצע השבוע, יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלא תהיו רעבים.

דבר שני – התפריט שלנו הוא ממש לא משהו רגיל. כאן לא תמצאו אוכל בינוני ומטה, וכל מנה ומנה הוכנה והומצאה באופן מוקפד על-ידי השף האישי שלנו.

המטרה שלנו היא להביא לקהל שלנו חוויה חדשה, טעימה ומרעננת. לא עוד אוכל שנחמד לאכול או נחמד להיות שבעים. אלא אוכל שכל ביס וביס הוא חוויה בלתי נשכחת.

אז כבר הוכחנו לכם שיש מה לעשות באמצע שבוע?

אז אם באמת חיפשתם מה לעשות באמצע שבוע ומצאתם אותנו, עכשיו אין לכם תירוצים!

אתם יכולים להישאר בבית ולהמשיך לקום כשאתם קצת שחוקים, או שאתם יכולים לתת קפיצה אלינו, אפילו לשעה אחת בודדה! אנחנו מבטיחים לכם שהצוות שלנו ירים לכם את המצב רוח בחזרה!

שנפגש?

הלזרוביץ’ ממוקם ברחוב לזרוב 33 בראשון לציון (מערב ראשון לציון).

אנחנו ממוקמים בסמוך לקניון הזהב ומציעים שפע של חניה באזור!

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts