כך האוכל שתבחרו ישפיע על כלל האירוע

אוכל - הסוד לאירועים מוצלחים

אתם יכולים לתכנן אירוע קטן במסעדה, ואתם יכולים לתכנן אירוע עם מאות מוזמנים בתוך אולם מפואר ורחב ידיים – מה שבטוח הוא שיהא היקף האירוע אשר יהא, אתם תמיד תרצו בהצלחתו ובהנאתם של כל המוזמנים.

ומה צריך כדי שהאירוע יהיה הצלחה מסחררת? או! כאן יש נוסחה מאוד ברורה שתמיד עובדת עם כל האורחים: מוזיקה טובה, אווירה מצוינת, שירות אדיב ומהיר והכי חשוב – אוכל טעים ומזמין.

על גיוון ויוקרה

בין שאתם מחפשים אחר אולם אירועים ובין שאתם מחפשים מסעדה לאירועים קטנים ומשמחים, האוכל הוא שם המשחק.

גם כאשר מדובר באירוח ביתי דרך אגבי עם חברים, הרי שהמוזמנים שמבקרים אותנו חווים את המאורע המשמח דרך בלוטות הטעם. זה יכול להיות חטיף שמלווה את המוזמנים על השולחן במקרים של אירוח ביתי, זו יכולה להיות ארוחה גדולה בשולחן סועדים, וזה בהחלט יכול להיות הקייטרינג שילווה את האורחים שלנו במסעדה או באולם. 

מצד אחד טעמים חדשים מצד שני ללכת על המוכר

הדרגות הקולינריות שמסעדות ואולמות אירועים הגיעו אליהן בשנים האחרונות, מעידות יותר מכול על כברת הדרך העצומה שנעשתה בישראל בכל הנוגע לענף המסעדנות.

ממאכלי גורמה משובחים דרך אוכל רחוב שאיננו מוריד מטעמיהן של המסעדות המובילות בעולם. יותר ויותר שפים בעלי מוניטין עולמי אף מגיעים לישראל כדי להכיר ולהתמצא במטבח הישראלי המתפתח.

למה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כיוון שגם במסעדות לאירועים תיווכחו לגלות כי ישנו היצע נרחב של מאכלים שונים, חלקם מוכרים יותר וחלקם ייחודיים ומוכרים פחות.

עצתנו היא לבחור בקומבינציה שתשלב בין המוכר למוזר. מצד אחד, הליכה על בטוח תבטיח כי האורחים ייהנו, ומצד שני הליכה על מאכלים מעוררי פליאה הם דרך נפלאה להפוך את המאורע לדבר מה בלתי נשכח.

בלזרוביץ’ תוכלו ליהנות משילוב מוצלח של קולינריה בשרית מובילה עם שפע של מאכלים. צעד אחר צעד, נדאג לעבור אתכם על התפריט ולדאוג שכולם יהיו מרוצים! 
 

שימו דגש על הטריות

טריות היא לא רק ערובה לכך שאתם שומרים על בריאותכם. טריות היא לרוב ה”תבלין” החשוב ביותר שאיתו האוכל ירגיש מרענן יותר, טעים יותר ועשיר יותר.

לפני הכול, הקפידו תמיד לבחור את המסעדה ששמה דגש על רכיבים טריים, חומרי גלם מובילים ושפע של טעמים. גם אם האורחים שלכם אינם אניני טעם או מומחים בעלי רמה קולינרית עולמית, הרי שעדיין משהו במאכלים ירגיש שונה וטעים יותר כאשר כלל הרכיבים הם מוקפדים ומפוקחים כהלכה.

ואל תשכחו לטעום

מומלץ שלא לבחור את האוכל בצורה עיוורת לחלוטין. תמיד שימו את הדש על בחירת המאכלים על בסיס התנסות אישית שלכם. ייתכן מאוד שתגלו כי מאכל מסוים לא משתלב בצורה מדויקת עם מאכל אחר, וייתכן כי תרגישו כי מאכל מסוים מתאים יותר לאופיים של האורחים המוזמנים לעומת מאכל המקביל אליו.

מומלץ תמיד לערוך בדיקה מקיפה מול המסעדה או האולם שאותו אתם מתכננים לסגור עבור האירוע המתקרב.

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts