מה יש לעשות בראשון לציון

מחפשים מה לעשות בראשון לציון?

אז מצאתם אותנו! הלזרוביץ’

מי אנחנו? למה דווקא אנחנו? ובכן, הלזרוביץ’ הוא בר מסעדה. באמצע השבוע, מגיעים אלינו מבלים צעירות ומבוגרים כאחד, כדי ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל טוב, שתייה מרעננת ושירות באווירה חייכנית ומזמינה.

הלזרוביץ הוא בר כשר שמאפשר לכל המבלים והמבלות להזמין את האוכל בבטחה וללא כל חשש. אם אתם חוגגים יום הולדת או סתם רוצים פשוט לשבת עם חברים, בני ובנות זוג ומכרים, הרי שבלזרוביץ’ לא תמצאו אדם אחד שרק ילגום את הבירה ויביט בכל היתר כשהם אוכלים ושבעים.

מה אנחנו מציעים לכם בלזרוביץ'?

על השאלה מה יש לעשות בראשון לציון אפשר גם לענות באופן אחר – מה יש לאכול בראשון לציון! ובכן, לחובבי הבשר שביניכם או אלו שאוהבים אוכל שוק מקורי, מחוספס ועוקצני, אנחנו מציעים שפע של מאכלים מרעננים ומשובחים.

הדגש הוא על אוכל בשרי, אך ניתן בהחלט למצוא גם שלל מנות נוספות שיתאימו לכולם. אנחנו מזמינים אתכם לצפות בתפריט שלנו בעצמכם!

אווירה "שמייחה"

הצוות שלנו נבחר בקפידה. כל אחד ואחת מנותני השירות שבלזרוביץ’ הם אנשים שסך הכל אוהבים את החיים, נהנים מן האווירה ואוהבים להיות בחברתם של אנשים.

היה לנו חשוב להבטיח שתהיה אווירה מזמינה ומחויכת. אל דאגה, אין אצלנו מלצרים או מלצריות שמחייכים חיוך מאולץ, הדגש שלנו הוא לבוא שמחים לעבודה, ולצאת כשבמחשבות שמורה לה עוד חוויה חדשה.

ומה קורה כשסוף השבוע קרב והלזרוביץ' עומד להיסגר?

אלו מכם שמעוניינים לערוך אירוע קטן במסעדה בראשון לציון, יותר ממוזמנים לקפוץ אלינו לשמוע פרטים. בימי שישי בבוקר עד הצהריים, הלזרוביץ’ נסגרת לצורך אירועים קטנים ובלתי נשכחים.

האירועים מתאימים ל-50 סועדים ויכולים גם להכיל עד 200 סועדים. המקום מעוצב בקפידה, כולל צוות מקצועי ותפריט משובח שמאפשר לכל המוזמנים ליהנות מקולינריה משובחת וייחודית.

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts