מחפשים קולינריה בשרית משובחת?

בלזרוביץ' גיבשנו תפריט במיוחד עבורכם

עוד מסעדה שמבטיחה הרים וגבעות?

ובכן זה תמיד מעורר חשד כשמסעדה מעידה על עצמה ככזו שמתאפיינת בטעמים מרהיבים ומרעננים. אך יש לנו התחייבות כלפי הלקוחות שלנו הן אלה שבאים לבלות בבר כשר בראשון לציון ומחפשים אחר אוכל טוב ומשקאות מרעננים, והן אלו שמחפשים אחר מקום קטן לאירועי בוטיק גדולים מהחיים.

איך זה מתבטא בתפריט?

כבר מהמנות הראשונות, אנחנו מתחייבים לכם שמיד תבינו כי בחרתם נכון.

בלזרוביץ’ גיבשנו תפריט בשרי טעים, מרענן ומקורי בשיתוף עם השף הפרטי שלנו. כל מנה נעשית בקפדנות יתרה תוך התחשבות והבנת המאפיינים השונים של הבשרים בהם אנו משתמשים.

חשוב לדעת כי כל סוג של בשר, מצריך התייחסות נפרדת ודרך בישול וטיגון משלו. באופן הזה, ניתן לשמור על טעמים מרעננים ונפלאים, ואף להפתיע את הסועדים עם מנות שכביכול מוכרות לכולם, אך בפועל מציעות שפע של ניחוחות, טעמים ומרקמים.

רוצים לסגור אירוע? נשמח לעמוד לשירותכם

סגירת תפריט לאירועי היא איננה עניין של מה בכך.

יש מגוון רחב של גורמים שיכולים לקבוע את כל הטון של האירוע המשמח ולהשפיע גם על המוזמנים שמגיעים לחגוג עמנו. על כן, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המנות השונות לתפריט הנכון ביותר עבורכם.

כל שילוב של מנה יחד מקבילתה, יכול לספק את ערבוב הטעמים המדויק ביותר, זה שישלים לסועדים את התמונה ויעניק להם חוויה בלתי נשכחת.

ואפשר גם לקפוץ ביום יום

באמצע השבוע, מדי ערב, הלזרוביץ’ הוא מקום מפגש בין אנשים שרוצים פשוט לבלות בנעימים.

אנו מציעים אווירה קולינרית משובחת יחד עם תחושת שמחה צנועה ומדבקת. כיצד אנחנו משיגים את זה? פשוט מאוד – צוות חייכני שפשוט אוהב את מה שהוא עושה, עיצוב יוקרתי אך חמים ומזמין, מוזיקה טובה ואתם – הקהל שפוקד אותנו מדי יום ביומו.

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts