תכנון נכון של אירוע במסעדה

כך תעשו את זה נכון

יש משהו קסום באווירה שאנחנו משיגים באירועים קטנטנים ובוטיקיים במסעדה. שלא תבינו לא נכון, יכולים להיות עם 100 סועדים בתוך מסעדה אחת, ועדיין, משהו ירגיש לנו יותר אינטימי ויותר מחובר. אולי זו הישיבה המשותפת, אולי אלו המאכלים שיוצאים מן המטבח ושמוגשים באופן בוטיקי יותר מאשר קייטרינג ענק, ואולי זה הכל ביחד – מה שבטוח הוא זה שישנם מספר קריטריונים חשובים נוספים עליהם מוטב לשים את הדגש בתכנון אירוע במסעדה, ובהם נתמקד במאמר הבא.

בחירת מסעדה איכותית

אל תשאירו את זה לרגע האחרון! בחירת מסעדה אמנם נשמעת קלה יותר מבחירת אולם אירועים, אך בפועל גם כאן אתם תמצאו את עצמכם מתלבטים ומתחבטים בין מגוון נותני שירות.

ראשית כל התקבעו על הקונספט. האם אתם מחפשים קונספט של בשרים על האש או אולי קונספט אסייתי? האם אתם מחפשים מסעדה חלבית? או אולי מסעדה שף עם מנות פינגר פוד קטנות?

ככל שתחליטו על הרעיון של האירוע, כך תוכלו לערוך סינון איכותי יותר ולבחור בין מגוון מצומצם של מסעדות.

האם יש מי שעוזר מטעם המסעדה?

עם כל הכבוד לזה שאנחנו רוצים לתכנן את האירוע בכוחות עצמו, הרי שתמיד מומלץ לפנות לאיש מקצוע שיידע לסייע לנו במלאכה.

אין כל בעיה שתתכננו את האירוע לבדכם, אך מסעדות שמתוכננות לאירוח ויצירת אירועים קטנים, יודעות לספק מטעמן את אנשי המקצוע שיסייעו בתכנון ובתפעול בפועל.

אתם צריכים ליהנות מהאירוע! לא לנהל אותו. המטרה שלנו בלזרוביץ’, היא לדאוג שאתם תקבלו את מלוא היחס לתכנון האירוע, תיהנו ממנו בפועל, ותשאירו לנו לנהל אותו ולהטריד את מנוחתכם רק אם באמת יש לכך צורך. מעבר לזה – גם אתם צריכים ליהנות מהאירוע של עצמכם!

בחירת המנות

בחירת המנות אולי נראית כמו השלב הקשה ביותר אבל היי! שימו לב כמה תהליכים כבר עברתם בדרך!

כאן חשוב לשים את הדגש על שני דברים עיקריים:

ראשית כל, כשרות. האם אתם מחפשים מקום שומר כשרות? או שמא אתם בטוחים שאין זה קריטי עבור מישהו מן המוזמנים? בלזרוביץ’ לדוגמה, אנו מסעדה כשרה ועל כן פונים לכל הקהלים.

שנית, טעימות. חשוב לדעת מה האוכל המדובר, והאם אתם תהיו מרוצים ממנו בפועל. לא מומלץ לירות באפילה ולקחת הימור כשזה נוגע לחך של המוזמנים שלכם. קחו זאת בחשבון!

שנפגש?

מתלבטים איפה לחגוג את האירוע המתקרב? בלזרוביץ’ נשמח לארח אתכם ולספק לכם חוויה קולינרית בשרית במיטבה!

בואו לבקר!

יש לכם אירוע שמחה? דברו איתנו 077-996-6348. מוזמנים גם להשאיר פניה בטופס באתר.

Related Posts