קייטרינג בראשון לציון

קייטרינג בראשון לציון

כל מי שמזמין שירותי קייטרינג בראשון לציון או בכלל, מבקש לצאת מרוצה, מבקש שהמנות שיוגשו במהלך האירוע יהיו טעימות באותה הרמה בה הן הוגשו במפגש הטעימות, מבקש שחומרי הגלם יהיו טריים, שהעיצוב של כמה מנה יהיה מוקפד, שכל מנה תוגש בטמפרטורה הרצויה, שהכמות תהיה מספקת, ששילובי הטעמים יעבדו היטב, שזמני הוצאת המנות יענו על דרישת האורחים, שהמבחר יהיה נאה וכמובן שהטעמים יענו על מבחר ההעדפות האישיות של כל מוזמן ומוזמן.

מה בשבילך – מנה מזרחית או אשכנזית?

במדינה כמו שלנו בה יושבים בשולחן אחד אשכנזים, פרסים, הונגרים, מרוקאים וכדומה, לא פעם קשה לקלוע לטעמו של כל אחד ואחת, ולו כי האשכנזי מעדיף את הטעמים שיותר מזוהים עם המנות של התימניים ואילו הפרסי פיתח בשנים האחרונות חיבה מיוחדת למנות של האשכנזיים.

אי לכך טוב לדעת שאין צורך לקבל החלטה שמשאירה טעמי עדה אחת מחוץ לשולחן, אלא כיום ניתן ליהנות משירותי קייטרינג אשר בין היתר מתמחים הן באוכל אשכנזי והן באוכל מזרחי, כאשר המשותף לכלל המנות הינה העובדה שכל מנה טרייה, עשויה היטב ומתובלנת כהלכה, ובנוסף שמאחורי כל מנה יש לא מעט מחשבה יצירתית, השראה, תשוקה והרבה רגש לצד חוש טעם מושכל ואיכותי. אי לכך כאשר פונים אל קייטרינג אשר יודע להציע גם וגם, ניתן מראש לדעת שלא יהיה מי שלא יתרשם, יתרגש ופשוט יחכה ליהנות מעוד מנה שהוא טרם ניסה.

 

קייטרינג בראשון לציון

מנה עיקרית בתוספת מוזיקה מהנה

ממש כמו שאוכל טוב צריך תבלון טוב על מנת להדגיש את הטעמים ועל מנת להפיק יותר מהמנה, כך גם אוכל טוב צריך מוסיקה טובה, וזאת כי אחרי הכול מדובר באווירה. מכאן שאם ניתן להבטיח את השילוב הנכון של אוכל מדהים ומעורר חושים לצד מוזיקה נעימה שישר מכניסה לאווירה הרצויה, הרי שהאוכל לא רק יהיה הרבה יותר טעים, אלא כלל המפגש החברתי יהיה הרבה יותר נעים, וכיוון שלא כל יום יוצאים ליהנות, הרי שכבר כן יוצאים יש לוודא שמרוויחים את המרב, ועל כן אין לוותר על השילוב הנכון – אוכל מדהים לצד מוזיקה טובה.

קייטרינג עם מנות שף

עוד עובדה שמוסיפה הרבה צבע למנה הינה הידיעה שמאחורי המנה עומד שף, אך כיוון שלא כל טבח בחלוק לבן הנו שף, ואף לא כל השפים למדו במוסד שמעניק תעודה, ניתן להכריע האם אותו טבח הוא באמת שף פשוט מאוד באמצעות טעימת המנה. מסעדות רבות בראשון לציון מציעות שירותי הסעדה – אבל אתם מצוידים במידע החשוב הבא:

לאור כל זאת למדנו שכאשר עומדים להזמין שירותי קייטרינג בראשון לציון יש להקפיד על שלושה דברים: ראשית יש לטעום את האוכל ולצפות ללא פחות מעונג מיוחד, שנית יש לוודא שהאוכל יתאים לטעם האישי של כל המוזמנים – בין אם מדובר באשכנזים, מזרחיים, שומרי כשרות, מבוגרים, או ילדים, ולבסוף יש לזכור שכל אירוע מורכב מסך חלקיו, ועל כן על מנת לעשות את המיטב גם יש להשקיע במוזיקה טובה, מקומות ישיבה ואסתטיקה של הבר ושל שולחן ההגשה.

 

קייטרינג בראשון לציון

מספר טיפים חשובים

כיום כאשר ניתן למצוא מגוון רב של שירותי קייטרינג בראשון לציון, יש לעשות מעט שעורי בית על מנת ליהנות מהמענה הראוי ביותר, ועל כן אין כמו לשאול מכרים ושכנים, לבחון המלצות ופשוט להגיע לנסות ולשפוט בעצמכם – בין אם מדובר בהגעה לאירוע שבו פועל הקייטרינג הרצוי ובין אם מדובר בהגעה למסעדה בה פועל בשוטף אותו השף. בכל מה שנוגע לענייני מזון, ההתרשמות מהאתר או מהעיצוב של המקום לא מספיקים- תדרשו לבקש המלצות מהימנות לגבי המסעדה או שירות הקייטרינג בו אתם בוחרים. הכנו לכם קריטריונים לבדוק האם מסעדה היא מומלצת- לחצו כאן 🙂

כמו כן גם יש לבחון כיצד ניתן לתרום לשאר האווירה, וזאת כיוון שלצד אוכל מדהים ומוזיקה שמחה, גם מומלץ לשקול להוסיף מגוון עזרים משלימים כגון עיצוב שולחן, אטרקציות משלימות, ברכות וכדומה.

אחרון וחביב ביותר- אם מדובר באירוע למבוגרים ואתם רוצים להזמין גם אלכוהול, או ליצור אווירת פאב תוססת וכמובן כשרה, בדקו מראש איזה אלכוהול הקיייטרינג שלכם מתכוון להגיש באירוע. בשביל להגיש אלכוהול שיתאים לכולם, תצטרכו מגוון: בירות, יין וגם מספר קוקטיילים. לא פחות חשוב מכך, בדקו מראש שלשירות הקייטרינג שלכם יש תעודת כשרות ובקשו צילום שלה על מנת שכל המוזמנים יוכלו לסעוד ללא חשש ולהנות מהאירוע.

אופציה חלופית

לבסוף נציין שלאחר שמוצאים קייטרינג בראשון לציון אשר עונה על כלל הצרכים של כלל האורחים, ולאחר שמרימים אירוע וחודש לאחר מכן עדיין מקבלים פרגונים על האוכל המעולה והאווירה השמחה, הרי שאין צורך להתגעגע לאותם מטעמים אשכנזיים ומזרחיים, וזאת כי לעיתים ניתן למצוא שאותו קייטרינג מציע חלופה כגון מסעדה עם אותו אוכל מדהים ומוזיקה שמחה, ועל כן כל עוד מדובר באירוע יותר אינטימי, הרי שניתן לוותר על השכרת אולם ועל השכרת שירותי הקייטרינג באופן עצמאי, אלא פשוט ניתן לבחון האם ניתן לארח את האירוע הפרטי שלכם במסעדה שיודעת לארח כמו שצריך אירועים כמו ימי הולדת או אירועים קטנים אחרים, ואף מומלץ לבחון האם יש חדר פרטי, או כל מענה נקודתי.